Situācijās, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Kas jāzina pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst aizdevēju noteiktām prasībām. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar kredīta noformēšanas noteikumiem un rūpīgi izvērtē savu maksātspēju.

Tev jābūt ar regulāriem ienākumiem

Pirms kredīta noformēšanas jāizvērtē sava maksātspēja. Jāņem vērā – lai noformētu kredītu, jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem. Lai arī nereti ātrais kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Meklējot atbilstošāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis noteikums tiek īstenots, lai atbalstītu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus nodrošina arī jaunākiem cilvēkiem, taču tādu ir mazāk, nekā no 20 gadiem.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami – nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Vēl viena būtiska priekšrocība – aizdevumam pieteikties var no jebkuras vietas Latvijā, kur pieejams internets. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Ņemot vērā daudzveidīgo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji izmanto dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie kredītdevēja klienti saņem aizdevumu bez piemērotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāielāgo, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet izdevīga iespēja, tas tik un tā ir jāatdod. Turklāt – līgumā noteiktajā laikā. Krediti bez procentiem pārtop par maksas aizdevumu pēc noteiktā termiņa beigām. Ja kredīts netiek samaksāts laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai par atsevišķu samaksu jāpagarina atmaksas termiņš.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus faktorus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi un citus.

Kā lietot kredītu kalkulatoru

Kredītu salīdzināšanā noderēt var arī kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators sniedz tikai vispārīgu informāciju par aizdevumu.

Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem un kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi drošspar savu maksātspēju.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *