Dažādi pasākumi zem klajas debess tomēr nevar iztikt bez atbilstošas telts vai nojumes. Telts garantēs, ka pasākums būs izdevies jebkuros laika apstākļos. Tādēļ par labu iespēju var kļūt telšu īre. Telti var nogādāt jebkurā vietā, ātri uzstādīt un pēc tam demontēt. Jāpiebilst, telšu īre var kalpot dažādiem mērķiem, piemēram arī noliktavas vajadzībām.

Papildus telšu īre nodrošina arī cita veida aprīkojumu. Piemēram, gāzes sildītāji palīdzēs sniegt komfortu vēsākajos vakaros. Tie spēj apsildīt ievērojamu platību vairāku stundu garumā.

 

Svīnīgā pasākumā noderīga ne tikai telšu īre, bet arī tribīne viesu uzrunāšanai. Tribīne ir ražota no lakota bērza saplākšņa. Tribīne ir 70 cm plata un 120 cm augsta. Līdz ar to ļoti parocīga un paradzēta cilvēkiem, kuru garums ir vismaz pusotrs metrs. Tribīne kalpos kā reklāmas stends, novietojot reklāmas plakātu uz priekšējās plaknes.

 

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES TELŠU ĪRI UN CITUS NOMAS PAKALPOJUMUS?

 

Izvēloties telšu īri, nevajadzēs uztraukties par to piegādi, montāžu, demontāžu. Tā būs garantija, ka saņemsiet tieši pasākumam vajadzīgo. Varēsiet ietaupīt arī laiku, vietu un līdzekļus, jo nevajadzēs domāt par aprīkojuma uzglabāšanu pēc pasākuma beigām.

 

Telšu īre un cits pasākumu aprīkojums viesu komfortam. Izvēlieties kvalitāti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *