Katrs no mums grib uzturēties sakoptā vidē, tomēr telpu uzturēšana bieži vien prasa daudz pūļu. Tiem, kuri vēlas gādāt par sakārtotu vidi savā uzņēmumā, noderēs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen ir noderīgs gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, tur pieejami vairāku veidu pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst moderns tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi ir funkcionāli un ērti lietošanā. Tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs risinājums publiskās telpās. Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi. Piedāvājumā  arī mops slapjai telpu uzkopšanai.

MŪSDIENĪGS DIZAINS UN AUGSTA KVALITĀTE

Piedāvājumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie padara smakas neitrālas. Tādēļ  tualetes telpa smaržos labi pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Savukārt, Berendsen tualetes birste ir ne tikai ērts un higiēnisks, bet arī dizainiski gaumīgs sanitārais risinājums. Ar šo piedāvājumu  sanitārajās telpās vienmēr būs tīra un higiēniska tualetes birste.  Tualetes birste ievietojama vienreizējas lietošanas tvertnē, kas nomaināma pēc noteikta grafika.  Regulāra nomaiņa un antibakteriālā virsma garantē augstu higiēnas līmeni. Ar gaumīgo dizainu šī tualetes birste labi iederas visdažādākajos interjeros.

VIRTUVES DVIEĻI UN MIKROŠĶIEDRU LUPATIŅAS  BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES KVALITĀTI

Berendsen piedāvājumā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – augstas kvalitātes un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies – Berendsen virtuves dvieļi tiek piedāvāti komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Berendsen nodrošina arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus risinājumus. Ar šo servisu, būtiski ietaupīsi gan laiku, gan naudas līdzekļus, jo, pateicoties regulārajai paklāju nomaiņai, telpas būs teicamā kārtībā vienmēr.

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi un citi efektīvi risinājumi Tavam uzņēmumam. Padari vieglāku savu ikdienu kopā ar Berendsen!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *