Ņemot vērā, ka ātrie kredīti ir vienkārši noformējami, pieprasījums pēc tiem tikai pieaug. To zina arī aizdevēji, piedāvājot arvien jaunas aizņemšanās iespējas.

Tiem, kas iecerējuši aizņemties pirmo reizi, svarīgs būs jautājums par piemērotākā aizdevēja izvēli. Izvērtējot aizdevējus, jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, maksimālā aizdevuma summa, vecuma ierobežojums, piemērotās procentu likmes, termiņš, kā arī dažādi bonusi. Lai gan šobrīd ātrie kredīti saņemami pie liela skaita aizdevēju, svarīgi izvērtēt visus faktorus, atceroties arī to, ka vispiemērotākā izvēle būs uzticams, daudzu iecienīts aizdevējs.

Ja arī tu meklē drošu aizdevēju, pie kura noformējams izdevīgs ātrais kredīts, tad izvēlies Viasms. Šis aizdevējs nodrošina ne tikai dažāda apmēra summas, bet arī īpaši izdevīgus noteikumus kredīta saņemšanai.

Svarīgi, ka Viasms sniedz divu veidu aizdevumus. Viens no tiem ir aizdevums līdz algai, kas paredz salīdzinoši nelielas summas aizdošanu uz termiņu līdz 30 dienām. Būtiski pieminēt, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs EUR 200, bet, aizņemoties atkārtoti, tā kļūs lielāka.

Tiem, kam patīk izmantot vēl lielākas priekšrocības, patiks fakts, ka pie Viasms pieejams arī sms kredīts. Šis kredīts noformējamstikai ar vienas īsziņas palīdzību. Svarīgi gan atcerēties, ka šis pakalpojums pieejams tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes.

Naudas aizdevumi pie šī aizdevēja pieejami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk nepieciešams – tam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet kredīta noformēšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiemin, Viasms strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Būtiski arī, ka pie Viasms saņemams pirmais kredīts bezmaksas. Tas nozīmē, ka ikvienam jaunajam klientam pieejams pirmais kredīts bezmaksas un nepārmaksāt ne centa!

Kā zināms, īstermiņa aizdevumi nav vienīgā Viasms piedāvātā iespēja. Sortimentā arī naudas kredīts, kas tiek sniegts uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā pieejamā šāda kredīta summa ir EUR 1500.

Ātrie kredīti internetā ir laba iespēja visdažādākajās situācijās, būtiski ņemt vērā, ka ikviens aizdevums ir atbildība, tādēļ būtiski izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu Viasms aizdevumam, sīkāku informāciju atradīsi mājas lapā viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties savam aizdevumam.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *