Fitnesa klubs ir labiekārtots, tā vide veidota tā, lai koncepcijā iekļautos visas pārstāvētās jomas: trenažieru zāle un sporta klubs. Funkcionālais treniņš domāts ikvienam, un nevis tikai “stipriem” vīriešiem un “stiprām” sievietēm pēc principa – “work hard or go home”. Arī tad, ja ar sportu esat uz Jūs, attieksme pret jums būs vienlīdzīga. Sporta kluba abonements – risinājums tiem, kas dzīvo pilsētā un ārpus tās.

Sporta zāle – iespēja visiem, kuri vēlas uzlabot ķermeņa formas

Sporta kluba abonements ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs sekmē, ka vingrojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tad organisms saglabā vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Sporta klubs ir labiekārtots ar ventilācijas sistēmu, jo pilnīga telpas ventilācija tiek īstenota četras līdz sešas reizes nodarbības laikā. Aerobikas nodarbības īpaši saistošas ir sievietēm, savukārt funkcionālais treniņš ir pieejams zālēs ar augstu klimata kontroles sistēmu.

Vairāk uzzini- http://www.vfabrika.lv/

Trenažieru zāle un sporta klubs ir labiekārtots ar 2 “Life Fitness” dažādām treniņrīku sekcijām:

 • biomehāniskie “Signature” spēka trenažieri;
 • brīvā svara “Hammer Strength” spēka trenažieri.

Fitnesa klubs garantē plašu iesildīšanās trenažieru skaitu. Aerobikas nodarbības var tikt organizētas arī ārpus zāles, savukārt funkcionālais treniņš – tikai iekštelpās. Šajā fitnesa klubā ir iespējams sajust pilnvērtīgu dzīves garšu, tāpēc efektīvi ir pieteikties regulārām sporta kluba nodarbībām!
Bioloģiski ir iekārtots, ka metabolisms ir aktīvāks rīta stundās, bet dienas otrajā pusē – aktivitāte samazinās, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir efektīvākas, ja tiek veikti no rīta. Jāņem vērā, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir pieejami arī vakarpusē, kas sekmē metabolismam arī dienas otrajā pusē strādāt intensīvāk. Sporta kluba abonements ir labs rīks tad, ja vēlies būt formā. Rūpēties par savu ķermeni ir ne vien patīkami, bet arī veselīgi un to var palīdzēt veikt lieliski aprīkots fitnesa klubs.

Funkcionālais treniņš – risinājums jebkurā vecumā

Sporta kluba abonements nodrošina plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP vingrošanas nodarbības tiek īstenotas profesionāla trenera vadībā (organizē fitnesa klubs);
 • STEP treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir labs treniņš visa ķermeņa uzturēšanai formā (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos ietilpst aerobais treniņš, muskulatūras vingrojumi un muskulatūras stiepšana (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Ikvienam tiek nodrošinātas šādas iespējas, ja ir iegādāts Sporta kluba abonements:

 • CORE nodarbības ir lielas spēka noslodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodarbībās ir ilgstoša, salīdzinoši augsta fiziskās slodzes intensitāte. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch treniņos tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Kā trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs palīdzēs sasniegt augstus rezultātus.|Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no dzimuma, ko nodrošina sporta kluba abonements:

 • pilates sniedz labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Gadījumā, ja agrāk neesi sportojis, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga vai kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Sporta kluba abonements satur dažādas iespējas, piemēram:

 • iespēju apmeklēt sporta nodarbības neregulāri,
 • iespēju apmeklēt regulāri kādu noteiktu laiku.

Trenažieru zāle un pilates, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tās ir tikai dažas iespējas, ko garantē sporta klubs. Iepazīsties ar bonusiem, ko piedāvā fitnesa klubs! Sāc sportot un sagatavojies interesantai vasarai!

Sporta kluba abonements (ietverts: trenažieru zāle, fitnesa klubs un sporta klubs) – iespēja sevi uzturēt lieliskā formā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *