Nepieciešama dāvana kādam īpašam dzīves notikumam, bet ir vēlme pārsteigt ar ko oriģinālu? Interesantas dāvanas atrast bieži vien ir samērā sarežģīti, taču nekļūdīsies, ja izvēlēsies kādu no piedzīvojumu dāvanām. Piedzīvojumu dāvanas garantēs pozitīvas emocijas un paliks atmiņā vēl ilgi pēc tam.

Lai atrastu interesantas dāvanas, vari iedvesmu smelties dažādās interneta vietnēs – tur pieejamas dažādas dāvanu idejas visām gaumēm. Piemēram, ja aktuāla dāvana sievietei, nekļūdīsies, uzdāvinot kādu skaistuma rituālu. Zinot dāvanas saņēmējas gaumi, saistošas var būt arī tādas dāvanu idejas kā dažādu kursu vai semināru apmeklējums vai krodziņa apmeklējums. Bet varbūt laba dāvana var būt lidojums ar deltaplānu? Pats svarīgākais – lai dāvana iepriecina un pārteidz!

Kartings un šaušana – lieliskas dāvanas vīrietim

Meklējot interesantas dāvanas stiprā dzimuma pārstāvjiem, jāņem vērā, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tādēļ tādas aktivitātes kā kartings vai šaušana, ir piemērotas dāvanas vīrietim. Šobrīd kartings ir daudzu iecienīts – kartings pieejams vairākās trasēs visā Latvijā, kas ik dienas pulcē azartiskus šoferus. Turklāt kartings var būt lieliska atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat draugu lokā. Kartings iecienīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem patīk azarts un ātrums, kartings būs lieliska dāvana.

Vēl viens azartisks piedzīvojums – šaušana, kas arī var būt kā pārsteidzoša dāvana. Mūsdienās dažādās izklaides vietās pieejama gan šaušana ar loku, gan šaušana ar kara ieročiem, tāpat daudzu iecienīta ir šaušana ar arbaletu. Tuklāt šaušana var būt arī daļa no kādas militāras spēles. Arī šaušana ir lieliska izklaide gan vienatnē, gan lielākā draugu kompānijā.

Neapšaubāmi, kartings un šaušana nav vienīgie varianti, kad nepieciešamas dāvanas vīrietim. Labs variants, ja aktuālas dāvanas vīrietim, ir arī lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu, aizraujošs brauciens ar vučko vai, piemēram, Tarzāna trakās atrakcijas.

Labākās dāvanas – no sirds!

Bet, ja nepieciešamas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var kalpot, piemēram, gleznošanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – jebkas, kas garantē jautrību vai iespēju apgūt jaunas iemaņas.

Nav būtiski, vajadzīgas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam, nekļūdīsies, ja izvēlēsies kādu gaviļniekam aktuālu aktivitāti. Smelies lieliskāko dāvanu idejas un piepildi sapņus, pārsteidzot ar labu dāvanu!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *