images (1)Darba apģērbs ir būtisks dažādās nozarēs strādājošiem. Vērtējot piemērotākos variantus, svarīgi, lai darba apģērbs būtu ērts un praktisks . Kvalitatīvs darba apģērbs iztur slodzi un dažādos laika apstākļus, piemēram, vēju un lietu.

Arī FNServiss.lv piedāvājumā kvalitatīvs darba apģērbs – piemēram, kombinezoni un puskombinezoni, bikses , kā arī halāti.

 Tās ir būtiskas visos uzņēmumos. Būtiski, lai viss būtu saskaņā ar normatīvajiem aktiem – to uzrauga valsts darba inspekcija. Šo uzdevumu visērtāk paveikt, izvēloties FNServiss – tad arī darba inspekcija būs apmierināta. Kā zināms, ugunsdrošība ir būtisks faktors ikvienā uzņēmumā, tāpēc par to jārūpējas laikus. FNServiss piedāvājumā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas, tai skaitā arī dūmu detektors, kas ļaus novērst tuvojošos nelaimi. Izvēlei dažādu veidu ierīces, tādēļ būs, no kā izvēlēties. Turklāt dūmu detektors ir vienkārši nopērkams – tikai jāapmeklē kompānijas mājas lapu un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Izvēlei ne tikai dūmu detektors, bet arī cits aprīkojums, kas gādās par drošību darbā. Uzņēmuma speciālisti sniegs padomu un ļaus rast piemērotāko risinājumu. Pie FNServiss saņemsi arī vajadzīgās instrukcijas un apmācības.

FNSERVISS.LV NODROŠINA PAKALPOJUMUS ARĪ DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBAS JOMĀ

Vēl viena joma, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir ļoti būtiska, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību velta sava personāla labsajūtai un drošībai, var lepoties ar augstākiem rezultātiem biznesā. Saskaņā ar likumdošanu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī noalgot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus . Šos pakalpojumus piedāvā arī FNServiss, kas izveidos darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, kad iesaistīsies valsts darba inspekcija.

Fnserviss.lv gādā arī par vides aizsardzību, piedāvājot ērti iegādāties absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu eketīvi nodrošināt    preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi.

Fnserviss.lv mērķis ir uzlabot ugunsdrošību – veidot vidi drošāku! FNServiss ir profesionāls partneris, kurš ir soli priekšā cilvēku vajadzību noskaidrošanā, piedāvājot efektīvus un mūsdienīgus ugunsdrošības un darba drošības risinājumus. FNServiss ir pārliecināts, ka rūpes par drošību, ir tātad atbildīgas , mūsdienīgas sabiedrības iezīme.

Fnserviss.lv  – efektīvi risinājumi atbildīgiem cilvēkiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī cita veida piedāvājumi ļaus parūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizīti plāno darba inspekcija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *