Neatkarīgi no tā,vai Jums nepieciešams viesnīcas numuriņš, vieta, kur patīkami atpūsties vai zāle, kur aizvadīt konferenci, „Baltvilla” to varēs sniegt. Kā arī – līdztekus augsajai kvalitātei tiek piedāvāta patīkama cena.

DAŽĀDU VARIANTU KONFERENČU TELPAS PIEEJAMAS VIESNĪCĀ „BALTVILLA”

Konferenču norisei vajadzīgas piemērotas konferenču telpas. To piedāvāt var „Baltvilla” – te tiek iznomātas konferenču telpas ar 25, 30 vai 100 cilvēku ietilpību. Tādējādi konferenču telpas vajadzīgajam pasākumam te var īrēt arī lielas konferences rīkotājs. Jāpiebilst arī, ka visas konferences zāles var pielāgot konkrētajam pasākuma veidam, apgādājot ar vajadzīgo aprīkojumu un izkārtojumu. Un, rūpējoties par cilvēkiem ar kustību traucējumiem, konferenču telpas atrodas ēkas pirmajā stāvā.

Vairāk informācijas šeit- https://www.baltvilla.lv/konferences/telpas/!

PAR KO NEVAR AIZMIRST, LAI KONFERENCES BŪTU ATMIŅĀ PALIEKOŠAS?

Jāsaprot – konferences nav iespējams sarīkot, ja nav pieejams konkrēts aprīkojums. Par to, kas vajadzīgs augstvērtīgai konferences norisei, parūpēsies viesnīcas pārstāvji. Šeit, ņemot vērā Jūsu vajadzības, konferences zāles ir nodrošinātas ar tehniku audio un video nodrošināšanai, ekrānu un projektoru, lapām, tāfeli un rakstāmpiederumiem, kondicionieri un visu citu, kas nepieciešams. Tāpat konferences starpbrīžos vai arī pirms un pēc tās sākuma varat izvēlēties kādu no uzkodu piedāvājumiem vai maltītēm. Savukārt, lai konferences dalībniekiem pēcāk nebūtu uzreiz jādodas mājās, iespējams nakti aizvadīt numuriņā.

 

IZBAUDĪT BAUDPILNUS BRĪŽUS ĻAUJ SPA PIEDĀVĀJUMI

Iepriekš uzskaitītās iespējas ir tikai daļa no „Baltvillas” piedāvātajām iespējām — te atrodami arī spa piedāvājumi. Ja Jūs vēlaties izjust nebijušas sajūtas, spa piedāvājumi Jums noteikti patiktu. Ņemot vērā apmeklētāju vēlmes, „Baltvillā” atrodami dažādi spa piedāvājumi, tajā skaitā masāžas, spa diviem un spa procedūras ar īpašiem rituāliem. Bet, lai spa piedāvājumi būtu izbaudīti pilnā mērā, pēc tiem varat nobaudīt kādu no pavāra pagatavotajiem ēdieniem, kā arī, izmantojot viesnīcas pakalpojumus, pavadīt te turpmāko diennakts daļu.

 

KONFERENČU ZĀLES — TELPAS, BEZ KURĀM KONFERENCE NAV IESPĒJAMA

Bez konferenču zāles sarīkot konferenci nevar. Trīs dažādas konferenču zāles, kas pieejamas īrei viesnīcā „Baltvilla”, ir aprīkotas ar visu vajadzīgo. Bet konferenču zāles ir tikai viena no komponentēm, kas ietilpst „Baltvilla” piedāvājumā. Papildus visām jau pieminētajām ekstrām, konferences organizatoriem tiek piedāvāta iespēja īrēt bāra telpas ar patīkamu atlaidi. Kad darbs iekš konferenču zāles beidzies, iespējams noorganizēt arī vīna degustāciju. Lai viss norisinātos ērtāk, tiek piedāvāts „All inclusive” piedāvājums, kurā iekļauta nakšņošana un pusdienas, launags vai vakariņas ar pievilcīgiem nosacījumiem.

 

Gan konferences telpu, gan atpūtu spa sniegt spēj viesnīca „Baltvilla”. Ja Jūs ieinteresējis kāds no konkrētajiem piedāvājumiem, piesakieties tiem www.baltvilla.lv bez kavēšanās!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *