Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā aicina izmantot daudzveidīgas iespējas katram – viesnīcā pieejami ne vien mūsdienīgi numuri, bet arī konferenču zāles, Baltvilla restorāns, spa pakalpojumi, sporta centrs.

Mūsu viesnīcā iekārtots rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti ārstnieciskās masāžas, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi, fizioterapija. Viesnīca Baltvilla nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

KONFERENČU ZĀLES JŪSU UZŅĒMUMA VAJADZĪBĀM!

Vēlaties īstenot darbinieku apmācību klusā vietā netālu no galvaspilsētas? Viesnīca Baltvilla būs pareizā izvēle!. Mūsu viesnīcas konferenču zāles ļauj noturēt dažāda līmeņa pasākumus atšķirīgam dalībnieku skaitam. Viesnīcas konferenču zāles nodrošinātas ar mūsdienu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, video un audio tehniku, tās pieskaņojamas dažādiem krēslu un galdu izvietojumam. Pie mums Jūs sagaida laba darba vide, jo visas konferenču zāles izveidotas ar dabisko gaismu, ko nodrošina liela apjoma logi ar skatu uz priežu audzi.

REHABILITĀCIJAS CENTRS – PLAŠAS VESELĪBAS UZLABOŠANAS IESPĒJAS

Viesnīca Baltvilla uzņem ne vien viesus, bet nodrošina dažādus citus noderīgus pakalpojumus, piemēram, šeit strādā Baltvilla restorāns, rehabilitācijas centrs, konferenču zāles. Rehabilitācijas centrs viesiem piedāvā tādas iespējas kā ūdens terapija, fizioterapija, klasiskā masāža. Par savu bērnu veselību jārūpējas jau no agras bērnības, tādēļ mūsu rehabilitācijas centrs piedāvā dažādus pakalpojumus bērniem – jauno vecāku skolu, kustību terapiju mazuļiem, vingrošanu bērniem.

FIZIOTERAPIJA JŪSU VESELĪBAI

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver manuālo terapiju, speciālas tehnoloģijas, ārstniecisko vingrošanu. Fizioterapija ir ļoti nozīmīga cilvēka veselībai, jo palīdz saglabāt kustīgumu un fizisko neatkarību. Fizioterapija palīdz tādos gadījumos kā tūska, locītavu un muskuļu saslimšanas, kustību traucējumi, sāpes. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā teipošana, klasiskā masāža, ārstnieciskā vingrošana. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan veselības profilaksei, gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, gan ārstēšanai.

BALTVILLA RESTORĀNS – ĪSTIEM GARDĒŽIEM!

Viesnīca Baltvilla viesiem ļaus ne tikai atpūsties, bet arī ieturēt gardu maltīti, jo Baltvilla restorāns piedāvā gardas brokastis, pusdienas un vakariņas. Baltvilla restorāns piemērots ne tikai maltītes ieturēšanai, bet arī daudzveidīgiem pasākumiem – šeit var organizēt banketus, pasākumus, dažādus vakarus, kāzas.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS NETĀLU NO RĪGAS

Ja vēlaties parūpēties par savu veselību, sarīkot lietišķu tikšanos vai atpūsties tuvu Rīgai, izvēlieties mūsu viesnīcas pakalpojumus! Viesnīca Baltvilla – pilnībā aprīkotas konferenču un semināru zāles, veselības centrs, restorāns, mājīgi numuriņi Baltezera malā. Apmeklējiet www.baltvilla.lv un uzziniet visu par mūsu viesnīcas piedāvājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *