Pieteikties aizdevumam var gan bankās, gan pie nebanku aizdevējiem. Tā saucamie ātrie kredīti ir iemantojuši popularitāti, jo tiem var salīdzinoši vienkārši pieteikties. Lai noformētu hipotēku, autolīzingu vai citu ilgtermiņa kredītu, jādodas uz banku, bet ātrie kredīti ir pieejami aizdevēja mājaslapā. Nepametot savas mājas, Jūs varat pieteikties nepieciešamai summai, lai apmaksātu neatliekamus rēķinu un iegādātos svarīgas preces. Vairumā gadījumu interneta kredīti tiek pārskaitīti 15 minūšu laikā un tas notiek pieteikšanās dienā.

Nebanku kredīts pieejams bez kavēšanas

Īstermiņa kredīts var būt piemērots, ja rodas nepieciešamība pēc papildu finanšu līdzekļiem. Lai gan ir ļoti ieteicams veidot iekrājumus, tie ne vienmēr var palīdzēt visas situācijas, kas rodas ikdienā. Tā kā ātrais kredīts ir pieejams bez tādām papildu prasībām kā ķīla un galvojums, tas ir sevišķi noderīgs, ja papildu summa nepieciešama neatliekami. Vairāk info lasi zemāk!

Kas nosaka pieejamo kredīta apjomu?

Pirms aizņemšanās noteikti izvērtējiet savu maksātspēju! Ātrais kredīts ir domāts klientiem ar stabiliem ienākumiem un aizdevuma izmantošanas mērķim jābūt patiešām svarīgam. Jebkurš ātrais kredīts nozīmē tēriņus jau nākamajā mēnesī vai nedēļā, tāpēc aizdevuma apjoms jāsamēro ar Jūsu ikmēneša ienākumiem. Aizdevējs var nepiešķirt aizdevumu, ja klients pieprasa summu, ko nevarēs atmaksāt no norādītajiem ienākumiem kredīlīguma noteiktajā termiņā. Vienmēr objektīvi apdomājiet savu situāciju – ja bez papildu summas situācija kļūs sliktāka, piemēram, tēriņi būs vēl lielāki, ātrais kredīts ir vērā ņēmams variants.

Kas jāizpilda, lai interneta kredīts tiktu piešķirts?

Ātrie kredīti internetā strādā pēc līdzīga principa un tiek piešķirti Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar regulāriem ienākumiem. Klientu vecuma robežas katram aizdevējam ir savas, taču parasti ātrie kredīti internetā tiek piešķirti cilvēkiem {vecumā} no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams izpildīt arī tādu svarīgu nosacījumu kā pozitīva kredītvēsture. Lai gan galvenās prasības ir līdzīgas vai pat vienādas, kredīti internetā atšķiras viens no otra detaļās. Ātrie kredīti internetā ir dažādi pēc pieejamās summas, komisijas maksas vai procentu apjoma, kā arī pēc atmaksas termiņa. Jo vairāk pieejamo aizdevumu variantu Jūs salīdzināsiet, jo vieglāk būs atrast Jums izdevīgāko piedāvājumu. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *