credit24

Pāris ieteikumi cilvēkiem, kam vajadzīgi naudas kredīti

Tādā gadījumā, ja radušies pēkšņi apstākļi, kad ir vajadzīgi papildu naudas līdzekļi kādai vajadzībai, parasti tiek izvērtētas dažādas opcijas, piem., SMS kredīts vai naudas kredīti bankā. Viegli var apjukt sarežģītajā finanšu terminoloģijā – kredītlīnija, kredīti patēriņam, sms kredīts. Kā atšķirās atšķirīgie kredītu paveidi – lasiet šajā rakstā!

Kāda veida nolūkam kredīti domāti?

Lai būtu skaidrs, kādi naudas kredīti būs atbilstošākie noteiktām vajadzībām, ir jādefinē, vai aizdevums ir vajadzīgs noteiktas lietas iegādei vai tikai neparedzētiem izdevumiem. Būs pieejami gan naudas kredīti konkrētu preču, mājvietas vai arī auto iegādei, gan arī naudas kredīti patēriņam. Par patēriņam aizņemtajām finansēm kredītdevējam nav jādod atskaite, un arī nebūs nepieciešams neko ieķīlāt.

Kredīti atrodami arī tiešsaistē

Mūsdienās vairāku veidu kredīti ir saņemami tāpat internetā – virtuāli varēs pieteikties ne vien auto iegādes aizdevumiem, bet arī lielāka apjoma naudas aizdevumiem un ātrajiem kredītiem. Daudz izmantots pakalpojums ir ātrie kredīti, kas tiek izsniegti uz termiņu līdz trīsdesmit dienām. Summas parasti ir izmērāmas pāris simtos euro un šie kredīti ir paredzēti vien nelielu finansu jautājumu atrisināšanai.

Kredītlīnija – samaksā tikai par to, cik tērē

Internetā pašlaik jau tiek piedāvāta tāpat kredītlīnija neparedzētām ikdienas vajadzībām. Finanšu pasaulē kredītlīnija nebūt nav kas jauns – uz kredītlīnijas pamata strādā kredītkartes. Pamatā kredītlīnija nozīmē, ka pēc datu pārbaudīšanas aizņēmējam tiek piešķirts precīzs kredītlimits, kurā turpmāk ir pieejams kredīts jeb kredītlīnija. Tomēr aizdevējam maksāt ir vajadzīgs tikai par to aizdevuma apjomu, kurā kredītlīnija katru mēnesi būs izmantota.

SMS kredīts – patstāvīgajiem klientiem

SMS kredīts ir gandrīz tāds pats aizdevums kā citi īstermiņa kredīti, vienīgais to var saņemt ar sms palīdzību. SMS kredīts ierasti tiek piedāvāts tiem, kuri jau reiz aizņēmušies un aizdevumu ir nomaksājuši. SMS kredīts strādā līdzīgi kā īstermiņa aizdevums internetā – uz īsu periodu varēs paņemt mazas naudas summas. Galvenā atšķirība būs – lai pieprasītu šo summu, nav vajadzības ielogoties internetā un SMS kredīts tāpēc būs pieejams no jebkuras vietas pasaulē. Tad, ja Jums padomā būs ātrais kredīts vai kredītlīnija, noteikti kredītu ņemiet ar apdomu, novērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *