Šobrīd naudas kredīti vairs nevienu neizbrīna – tie tiek izmantoti dažādu situāciju risināšanai. Ja vajadzīgs naudas aizdevums, piemēram, mājokļa vai automašīnas pirkšanai, cilvēki mēdz doties uz banku. Tas , bez šaubām, ir diezgan sarežģīts process. Bet, ko darīt tad, ja papildu nauda vajadzīga steidzami?

Situācijas, kad trūkst līdzekļu, var būt tik dažādas, cik cilvēki paši. Apzinoties to, tiešsaistē pieejami dažādu veidu naudas kredīti. Pirms izlem, kurš naudas aizdevums Tavai situācijai ir vispiemērotākais, nosaki, kāda summa Tev nepieciešama. Tas ļaus saprast- Tev vajadzīgs īstermiņa vai ilgtermiņa naudas aizdevums.

Vairāk informācijas- https://www.viasms.lv/lv/blogs/pareiza-izvele-atrie-krediti-bez-kilas

Kredīts bez maksas – iespēja tiem, kuri aizņemas pirmo reizi

Kredīts bez ķīlas ir iespēja aizņemties naudu uz dažādiem termiņiem- īstermiņa kredīts bez ķīlas visbiežāk jāatdod pēc trīsdesmit dienām. Maksimālās summas mēdz būt dažādas, tomēr jāatceras, ka, aizņemoties pirmo reizi, summa ir mazāka, kā aizņemoties otru reizi. Tomēr dažu aizdevēju jaunajiem klientiem tiek izsniegts kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka tam netiek aprēķināta komisija.

Kredīts bez maksas ir izdevība aizņemties, iztiekot bez papildu izmaksām. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīts jāatdod, tādēļ pārliecinies, ka to spēsi izdarīt līgumā noteiktajā laikā.

Naudas aizdevums lielākiem mērķiem

Patēriņa naudas aizdevums , savukārt, var noderēt tad, ja iecerēts aizņemties naudu uz vairākiem mēnešiem vai gadiem. Atkarībā no izvēlētā kredītdevēja, var aizņemties naudu vairāku tūkstošu apmērā, tādēļ šāds kredīts var kalpot kā atbilde lielāku ieceru īstenošanā.

Gādājot par patērētāju ērtībām, daudzu kredītkompāniju piedāvājumā arī SMS kredīti. Būtībā SMS kredīti ir tāds pats kredīts bez ķīlas, taču tos var pieteikt ar mobilā telefona starpniecību – nosūtot SMS. Tādēļ SMS kredīti var noderēt tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, bet naudu aizņemties vajag steidzami.

Kredīta noformēšanas noteikumi

Aizņemties naudu vari, ja –
> Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
> Tev ir pastāvīgi ienākumi;
> Tava kredītvēsture ir pozitīva;
> Tu atbilsti vecuma ierobežojumam. Jārēķinās, ka parasti naudas kredīti pieejami sākot no 20 vai 21 gada vecuma.

Naudas kredīti un SMS kredīti var kļūt par atbildi visdažādākajās situācijās, taču, pirms aizņemties naudu, būtiski samērot savas vēlmes ar iespējām. Noformē aizdevumu tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams un, ja esi pārliecināts, ka spēsi to atdot līgumā noteiktajā termiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *