Cik reizes dienā Jūs saskaraties ar svešvalodu? Ja darbojaties multinacionālā vidē, esat students, regulāri skatāties cittautu televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska loma. Lai svešvalodas saprašana un komunikācija tajā norisinātos bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Iepazīstieties ar vairākiem no uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS – AR AUGSTIEM KVALITĀTES STANDARTIEM
Kādas nozares teksts Jums jāiztulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var pārtulkot jebkuras nozares tekstu. Uzņēmuma tulki un tulkotāji veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt dažādos datņu formātos. Tulkojumu birojs klientiem piedāvā arī īpašus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums nepieciešama tulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.
ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠI JŪSU VAJADZĪBĀM
Angļu valodas kursi ir vieni no pieprasītākajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki apņēmušies iemācīties runāt bez aizķeršanās, rakstīt bez gramatikas aplamībām un spēt bez mulsuma runāties ar ārzemniekiem. Ja neesat pārliecināts par savu angļu valodas zināšanu līmeni, ieskatieties www.skrivanek.lv, kur publicēts angļu valodas tests. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” programmā internetā. Angļu valodas kursi ir izstrādāti dažādām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.
BĒRNU NOMETNES, KAS PILNVEIDO SVEŠVALODU ZINĀŠANAS
Veids, kā svešvalodas tiek pasniegtas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja pavadīt laiku ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns izvēlējies apgūt. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un psiholoģiski atraisīties. Mājaslapā www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvāko mēnešu laikā!
PROFESIONALA KONFERENČU TULKOŠANA, LAI PATEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Profesionala konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Profesionala konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” vajadzības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja profesionala konferenču tulkošana nepieciešama tiešsaistē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Svešvalodu apgūšanai nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi iemācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *